in

YÖKDİL çalışmak için en iyi yayınlar hangileri?

Bu yazımızda sizler için YÖKDİL çalışırken çözebileceğiniz soru bankası, konu anlatımı ve denemeler için bazı kaynaklar araştırdık. Bu kaynaklar tamamen bireysel öneri niteliğinde olup herhangi bir reklam veya karalama niteliği taşımamaktadır.

İçindekiler

YÖKDİL Fen bilimleri Kaynakları

1. YÖKDİL Fen Bilimleri Tüm Konular Tek Kitapta Soru Bankası Modadil Yayınları

İlk olarak bir soru bankasını paylaşacağız. YÖKDİL fen bilimleri alanında özgün 1101 sorunun yer aldığı bu kaynak Moda dil yayınları tarafından hazırlanmış. İlgili kaynağa ulaşmak ve satın almak için TIKLAYINIZ.

2. YÖKDİL Fen Bilimleri 5 Deneme Sınavı Me Too Publishing

2019 YÖKDİL sınavı için 5 deneme sınavı çözmek için güzel bir kaynak olan ve Mee too yayınlarının hazırladığı bir deneme seti yine özgün sorulardan oluşuyor. Akademik mecmua olarak hazırladığımız bu kaynak listesine bu seti de ekliyoruz. İlgili seti satın almak için
TIKLAYINIZ.

3. YÖKDİL Fen 20×20 Mini Denemeler ve Prova Deneme Seti İrem Yayıncılık

İrem yayınlarının hazırlamış olduğu bu kaynak ise yine kapsamlı mini testlerin bulunduğu ve özgün deneme setlerinin yer aldığı bir set olmuş. İlgili kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

4. YÖKDİL Fen Check Up 5 Özgün Deneme İrem Yayıncılık

Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz hocaların ve ekibinin hazırladığı bu özgün deneme seti de yine İrem yayıncılık tarafından basılmış bir set. Bu seti satın almak için TIKLAYINIZ.

5. YÖKDİL Fen Paragraf Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Benim hocam yayınlarının hazırladığı bu kaynakta YÖKDİL fen bilimleri alanına ait paragraf sorularının nasıl çözüleceği ile ilgili teknikler ve çözümler paylaşılmış. Yeni sisteme göre güncel bir kitap olan bu kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

6. YÖKDİL Fen Bilimleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme Pegem Yayınları

Bir diğer deneme setimiz de Pegem yayınları tarafından hazırlanan ve sadece Fen bilimlerine yönelik 5 adet özgün deneme sunan bu kaynağa erişmek ve satın almak için TIKLAYINIZ.

YÖKDİL Sosyal bilimleri Kaynakları

1. YÖKDİL Sosyal Bilimler 5 Deneme Sınavı Me Too Publishing

Me too yayınlarının hazırladığı sadece sosyal bilimlerine yönelik bu 5 adet özgün deneme sınavına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

2. Makalelerle YÖKDİL Sosyal Modadil Yayınları

Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz ve ekibi tarafından hazırlanan bu kaynak sosyal bilimler alanına özgü makaleler ile size alıştırma yapma imkanı sunuyor. Akademik mecmua olarak bu kaynağı da sizlere öneriyoruz. İlgili kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

3. YÖKDİL Sosyal Bilimler Sınav Stratejileri Modadil Yayınları

Yine moda dil yayınevine ait bir kaynağı size sunuyoruz. Sadece sosyal bilimler alanına ait YÖKDİL sınav stratejileri toplam 1101 özgün sorun içeriyor. İlgili kaynağı satın almak için TIKLAYINIZ.

4. YÖKDİL Sosyal 20×20 Mini Denemeler ve Prova Deneme Seti İrem Yayıncılık

20 soruluk 20 adet mini deneme ve prova deneme seti içeren bu kaynak da İrem yayınevine ait. İlgili kitaba ulaşmak için TIKLAYINIZ.

5. YÖKDİL Sosyal Bilimler Tamamı Çözümlü 5 Deneme Pegem Yayınları

Pegem yayınlarının çözümlü deneme seti tam 5 adet özgün deneme içeriyor. Bu denemenin de sosyal bilimler adayları için farklı türde sorular barındıran bir kaynak olduğunu belirtelim. Hiç şüphesiz ne kadar farklı kaynaktan soru çözerseniz o kadar kapsamlı ve iyi çalışmış olursunuz. İlgili kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

6. YÖKDİL Sosyal Paragraf Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

YÖKDİL için güzel kaynaklar çıkaran Benim hocam yayınevi sosyal bilimler adayları için kapsamlı bir soru bankası hazırlamış. Yeni sisteme uygun soruların bulunduğu bu kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

YÖKDİL Sağlık bilimleri Kaynakları

1. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kazandıran 3`lü Set 9. Baskı Yargı Yayınları

Yargı akademi tarafından basılan aslında ayrı ayrı da satılan fakat 3’lü bir set olarak sunulduğunda cazip olan bu setin içinde sağlık bilimlerine yönelik soru bankası, deneme seti ve sözlük bulunmaktadır. Yeni sınav yapısına göre güncel bu deneme setine erişmek için TIKLAYINIZ.

2. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası 9. Baskı Yargı Yayınları

Yargı yayınevi tarafından basılan bu kaynak Fuat Başkan tarafından hazırlanmış ve sağlık bilimlerine yönelik konu anlatımı, soru çözümleri ve sınav stratejilerini açıklıyor. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

3. YÖKDİL Sağlık Bilimleri 5 Deneme Sınavı Me Too Publishing

Me too yayınevinin 5 adet özgün deneme içeren seti de yine YÖKDİL sağlık bilimleri alanında farklı bir kaynak niteliği taşıyor. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

4. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Soru Bankası Modadil Yayınları

Tamamı çözümlü ve yeni sisteme uyumlu bu soru bankası Modadil yayınevine ait ve bu set içinde sağlık bilimlerine ait toplam 1384 adet soru bulunmaktadır. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

5. YÖKDİL Sağlık 20×20 Mini Denemeler ve Prova Deneme Seti İrem Yayıncılık

İrem yayıncılığa ait olan 20 soruluk 20 mini deneme ve prova denemeleri içeren tamamı çözümlü bu setimiz de yine güncel bir kaynaktır. İlgili kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

6. YÖKDİL Sağlık Paragraf Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Tamam çözümlü ve sağlık bilimleri alanına ait olan bu soru bankası da benim hocam yayınlarına ait. İlgili sete erişmek için TIKLAYINIZ.

7. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme Pegem Yayınları

Pegem yayınlarının 5 li deneme seti de YÖKDİL sağlık bilimleri adayları için güncel ve farklı bir kaynak sunuyor. Tamamı çözümlü bu deneme setine erişmek ve satın almak için TIKLAYINIZ.

Benzer Yazı  Yökdil Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

100/2000 Doktora Burs İlanları

YÖK, lisans programlarında öğretim görevlisi alınacak alanları belirledi.