| |

ALES çalışmak için en iyi yayınlar hangileri?

Bu yazımızda sizler için, ALES çalışırken çözebileceğiniz soru bankası ve denemeler için bazı kaynaklar araştırdık. Bu kaynaklar tamamen bireysel öneri niteliğinde olup herhangi bir reklam veya karalama niteliği taşımamaktadır.

Konu Anlatımları Kaynakları

1. 2019 ALES DGS Matematik Video Ders Notları Benim Hocam Yayınları

İlk konu anlatımı kaynağımız hem ALES hem de DGS için benim hocam yayınları tarafından hazırlanan ve video dersleri ile desteklenen konu anlatımı kitabımız oldukça kapsamlı içerik sunuyor. İlgili kaynağa ulaşmak ve satın almak için TIKLAYINIZ.

Benzer Yazı  YLSY Tercih İşlemleri Başladı

2. 2019 ALES Konu Anlatımlı Modüler Set Yediiklim Yayınları

2019 yılı ALES için Yediiklim yayınlarının hazırladığı bir konu anlatımı seti mevcut. Akademik mecmua olarak hazırladığımız bu kaynak listesine bu seti de ekliyoruz. İlgili seti satın almak için
TIKLAYINIZ.

3. Vaktim Yok Zamanım Az Diyenler İçin Hızlı ALES Data Yayınları

Data yayınlarının hazırlamış olduğu bu kaynak ise yine kapsamlı ve bir o kadar da özetleyici bilgilerin sunulduğu bir ALES konu anlatımı seti olmuş. İlgili kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

4. 2019 ALES VIP Konu Anlatımı Yargı Yayınları

ALES konu anlatımı ve deneme seti konusunda uzman olan ve yıllardır birçok kaynak sunan yargı yayınevinin VIP ALES konu anlatımı kitabı da bir başka kapsamlı set olarak karşımıza çıkıyor. Seti satın almak için TIKLAYINIZ.

5. 2019 ALES Tüm Adaylar İçin Konu Anlatımlı Pegem Yayınları

Pegem yayınlarının hazırladığı kapsamlı bir ALES konu anlatımı kitabı sizleri bekliyor. Yeni sisteme göre güncel bir kitap olan bu kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

6. 2019 ALES Öğretmenin Ders Notları Murat Yayınları

Murat yayınları da yine yıllardır ALES konu anlatımı ve denemeleri yayınlayan tecrübeli bir kurum ve hazırlamış olduğu ALES notları adaylara özellikle zaman ve maliyet açısından önemli avantaj sunacağı kesin. Bu kaynağa erişmek ve satın almak için TIKLAYINIZ.

ALES Soru Bankaları

1. 2019 ALES Soru Bankası Murat Yayınları

ALES ile ilgili konu anlatımı kaynaklarını inceledikten sonra şimdi de soru bankalarına bakıyoruz. Evet ilk kaynağımız Murat yayınlarına ait bir soru bankası ve toplam 3300 soru barındıran bu kitap yeni sisteme göre tasarlanmış. İlgili kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

2. 2019 ALES VIP Soru Bankası Yargı Yayınları

Diğer soru bankamız Yargı yayınevine ait VIP soru bankası. Bu soru bankası da oldukça kapsamlı çözümlü testlere sahip. İlgili kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

3. 2019 ALES Konu Özetli Açıklamalı Soru Bankası 657 Yayınları

657 yayınevine ait olan ALES soru bankası ise konu özetli bir yapıya sahip. Her ünite ile ilgili sorulardan önce konu özetleri ve sorular ile ilgili çözümler mevcut. İlgili kaynağı satın almak için TIKLAYINIZ.

Benzer Yazı  2017 ALES başvuruları ne zaman?

4. 2019 ALES Tamamı Çözümlü Sayısal Bölüm Soru Bankası Yediiklim Yayınları

Tamamı çözümlü ve sadece sayısal alana yönelik sorular barındıran bir diğer soru bankamız ise yediiklim yayınevine ait. İlgili kitaba ulaşmak için TIKLAYINIZ.

5. 2018 ALES Cevaplı Çözümlü Soru Bankası Data Yayınları

Data yayınlarının çözümlü soru bankası da yine ALES için farklı türde sorular barındıran bir kaynak olduğunu belirtelim. Hiç şüphesi ne kadar farklı kaynaktan soru çözerseniz o kadar kapsamlı ve iyi çalışmış olursunuz. İlgili kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

6. 2019 ALES Tüm Adaylar İçin Soru Bankası Pegem Yayınları

ALES için oldukça güzel ve kapsamlı kaynaklar çıkaran Pegem akademi yayınevi tüm adaylar için kapsamlı bir soru bankası hazırlamış. Yeni sisteme uygun soruların bulunduğu bu kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

ALES Denemeleri

1. 2019 ALES Çözümlü 7 Deneme Sınavı Murat Yayınları

Soru bankalarından sonra son olarak denemeleri araştırdık ve Murat yayınlarının tamamı çözümlü 7 adetlik deneme setini bulduk. Yeni sınav yapısına göre güncel bu deneme setine erişmek için TIKLAYINIZ.

2. 2019 ALES VIP Yeni Sınav Sistemine Göre Tamamı Çözümlü 10 Deneme Yargı Yayınları

Bir diğer deneme setimiz ise Yargı yayınevinin yine VIP setinden birisi. Toplam 10 adet deneme içeren bu set, yeni sınav sistemine uygun ve çözümlü sorular içermektedir. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

3. 2019 ALES Tamamı Çözümlü 10 Deneme Pegem Yayınları

Pegem yayınevinin tamamı çözümlü 10 adet deneme içeren seti de yine ALES alanında sürekli yayın çıkaran ve deneyimli bir ekibin elinden çıkmış. Farklı soru tipleri ve zorluk düzeyi komplike yapısı ile gerçek bir ALES deneyimi yaşatmaya çalışılmış. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

4. 2019 ALES Tamamı Çözümlü 8 Fasikül Deneme Yediiklim Yayınları

Tamamı çözümlü ve yeni sisteme uyumlu bir diğer deneme seti de Yediiklim yayınevine ait. Bu se içinde toplam 8 adet deneme bulunmaktadır. İlgili sete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

5. 2019 ALES Tamamı Çözümlü 10 Deneme Sınavı İsem Yayıncılık

İsem yayıncılığa ait olan 10 denemelik ve tamamı çözümlü sorulardan oluşan bu setimiz de yine yeni sisteme uyumlu sorular içermektedir. İlgili kaynağa erişmek için TIKLAYINIZ.

6. 2019 ALES Yeni Nesil 6 Renkli Fasikül Çözümlü Deneme Tasarı Yayınları

Tamam çözümlü ve renkli baskı olan bu 6 denemelik ALES seti siyah-beyaz çözmek istemeyenler için bir alternatif sunuyor. İlgili sete erişmek için TIKLAYINIZ.

7. 2019 ALES Son Viraj Karma 5 li Deneme Seti ve Çözümleri Murat Yayınları

Murat yayınlarının son viraj karma 5 li deneme seti de ALES adaylarına için güncel ve farklı bir kaynak sunuyor. Tamamı çözümlü bu deneme setine erişmek ve satın almak için TIKLAYINIZ.

8. 2019 ALES Tamamı Çözümlü 10 Fasikül Deneme Sınavı İrem Yayıncılık

İrem yayıncılığa ait tamamı çözümlü 10 adet denemeye ait bu setimiz de yine süreçte farklı kaynaktan farklı soru tipleri görmek isteyen adaylar için önemli bir kaynak niteliği taşımaktadır. İlgili deneme setine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Paylaş

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir