2017-2018 Bahar Dönemi Yüksek Lisans Doktora İlanları

2
9067
görüntüleme

2017-2018 Bahar Dönemi Yüksek Lisans Doktora İlanları

2017-2018 Bahar Dönemi Yüksek Lisans ve Doktora ilanları aralık ayı itibariyle artık ilan edilmeye başladı. Özellikle vakıf üniversitelerinin erken açtığı ilanlar yakın zamanda birçok devlet üniversitesinin de katılımıyla birlikte ilanların artacağı düşünülmektedir.

2017-18 Bahar dönemi Yüksek Lisans ve Doktora ilanlarına bakmak için aşağıdaki forum bağlantısını kullanabilirsiniz. Süreç boyunca tüm ilanlar bu forum kategorisi altında paylaşılacaktır.

Yüksek lisans yapmak için lisans mezunu, doktora yapmak için yüksek lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Bütünleşik doktora programı için ise lisans mezunu olmak ve belirli şartları sağlamak gerekiyor.

2017-2018 Bahar Dönemi Yüksek Lisans ve Doktora İlanları İçin Tıklayınız

2 YORUMLAR

 1. anadolu universitesi maliye bolumu mezunuyum. isteksiz bir sekilde okumanın sonucu olarak ortalamam da baya dusuk. 2.26. ayrica ingilizcem de yok. fakat kpss sureciyle beraber mezunlarla aramdaki açığı bilgi acisindan kapattim. kpssden hatri sayılır bir puan aldim. muhasebe ve vergi uygulamalari alaninda yuksek lisans yapmak istiyorum. bu alandan ilerlemek istiyorum. bu ortalama ve dil acikligina ragmen tezli yuksek lisand yapma ihtimalim var mi?kendi sinaviyla alan okullar?
  1  0
  • İlgili alanının tezli yüksek lisans ilanlarını takip edip, ayrım yapmaksızın başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Her üniversite sınav yapmıyor ancak sınav yapsalar bile bu şansınızın azalacağı anlamına da gelmiyor. Evet genel ortalamanız düşük olabilir ama bu yüksek lisans yapmanıza engel bir durum değil.
   0   0

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isim giriniz